Lavin Estates | Högkvalitativ trädgårdslägenhet med privat pool
Close Menu
Meny
ENG / DEU / SWE
  • Högkvalitativ trädgårdslägenhet med privat pool - Sold

Fakta Bilder

100m2 3 Sovrum i San Agustin - Sold

I ett lugnt läge i San Agustín bara några minuters bilresa från öns huvudstad Palma, har detta moderna bostadsområde med endast 6 enheter byggts 2024: Bottenvåningslägenhet med tre sovrum och två badrum, med privat trädgård och privat pool. Lägenheten erbjuder en vacker utsikt över grönskan. Det finns mycket uppmärksamhet på detaljer i detta bostadsprojekt och stort värde har lagts på högkvalitativa beslag: Bulthaup-kök med inbyggda Gaggenau-apparater, värmepumpar för varmvatten, luftkonditionering (varm / kall) och golvvärme och elektriska fönsterluckor i sovrummen, för att bara nämna några. Dessutom ingår två parkeringsplatser i garaget i priset för lägenheten på bottenvåningen. San Agustín är den perfekta platsen för dem som vill vara nära staden men ändå vill vara borta från liv och rörelse. Många stränder, golfbanor och internationella skolor ligger i omedelbar närhet. Inom gångavstånd finns flera restauranger, marinan i Cala Nova och den fina sandstranden Cala Mayor. Om du letar efter en högkvalitativ, lugnt belägen nybyggd lägenhet i ett av de bästa bostadsområdena i Palmas stadsområde, är denna nybyggnation precis rätt för dig.
  • Boyta

    100m2
  • Sovrum

    3
  • Property ID

    02VGU3
  • Badrum

    2
  • Pris

    Sold

Önskar du mer detaljerad information, ritningar och fler bilder är du varmt välkommen att höra av dig till oss.

Ring oss gärna på + 34 871 242 085 eller skicka en intresseanmälan så återkommer vi till dig.

Lyckat! Ditt meddelande har skickats. Tack för din kontakt och ditt förtroende. Vi återkommer till dig så snart som möjligt.

Please amend the following issues:

    Due to discretion of the property owner we can't point out the exact address, but this gives you an indication of the area. Please contact us for more information.

    Underhandsobjekt

    Flera av våra säljare föredrar en sluten annonserings process vilket innebär att vi som er svenska mäklare på Mallorca även erbjuder många Mallorcafastigheter underhand. Vill du veta mer om hur du kan köpa hus på Mallorca på den mer diskreta marknaden och få förhandsinformation om våra unika mallorcafastigheter? Eller är du kanske själv intresserad av att sälja din fastighet på Mallorca underhand, självklart med branschens bästa marknadsföring?

    Välkommen att kontakta oss redan idag, så berättar vi mer.


    Lyckat! Ditt meddelande har skickats. Tack för din kontakt och ditt förtroende. Vi återkommer till dig så snart som möjligt.

    Please amend the following issues: