Lavin Estates | Mysigt radhus i hjärtat av S'Arraco
Close Menu
Meny
ENG / DEU / SWE
  • Mysigt radhus i hjärtat av S'Arraco

Fakta Bilder

154m2 3 Sovrum i S'Arraco

Detta vackra och charmiga radhus ligger i hjärtat av den pittoreska byn S'Arraco på sydvästra Mallorca. Huset ligger på en södervänd tomt på ca 202 m2 och har en byggd yta på ca 154 m2. Det har renoverats med tanken att behålla karaktären av ett mallorkinskt hus. Huset erbjuder 3 sovrum, 2 badrum (1 en-suite) och ett rymligt rum som kan användas som ett 4:e sovrum, omklädningsrum eller kontor. Dessutom finns det flera förråd. En höjdpunkt är den soliga trädgården med den privata saltvattenpoolen och terrasserna med plats för middagar och avkoppling. Takterrassen erbjuder vacker öppen utsikt. Ytterligare funktioner inkluderar: En öppen spis, luftkonditionering varm / kall i vardagsrum / matplats och sovrum, infraröd uppvärmning Redtherm i hela huset, en saltvattenpool, utomhusdusch med varmt och kallt vatten, ett separat förråd / tvättstuga, höghastighetsinternet, trädgård med "Hunter" bevattningssystem, en vattenavhärdare, dubbelglasade fönster och myggnät. Den vackra byn S'Arraco ligger mellan hamnen i Puerto Andratx där du hittar ett bra urval av högkvalitativa restauranger, barer, butiker och eleganta boutiquer och den charmiga fiskarbyn San Telmo med sin sandstrand där du hittar bra restauranger direkt vid havet som serverar utmärkt färsk fisk. I S'Arraco bor människor från hela världen, många konstnärer, författare och målare, som ger S'Arraco en speciell charm och atmosfär.
  • Boyta

    154m2
  • Tomt

    202m2
  • Sovrum

    3
  • Property ID

    02ZH59
  • Badrum

    2
  • Pris

    990 000 €

Önskar du mer detaljerad information, ritningar och fler bilder är du varmt välkommen att höra av dig till oss.

Ring oss gärna på + 34 871 242 085 eller skicka en intresseanmälan så återkommer vi till dig.

Lyckat! Ditt meddelande har skickats. Tack för din kontakt och ditt förtroende. Vi återkommer till dig så snart som möjligt.

Please amend the following issues:

    Due to discretion of the property owner we can't point out the exact address, but this gives you an indication of the area. Please contact us for more information.

    Underhandsobjekt

    Flera av våra säljare föredrar en sluten annonserings process vilket innebär att vi som er svenska mäklare på Mallorca även erbjuder många Mallorcafastigheter underhand. Vill du veta mer om hur du kan köpa hus på Mallorca på den mer diskreta marknaden och få förhandsinformation om våra unika mallorcafastigheter? Eller är du kanske själv intresserad av att sälja din fastighet på Mallorca underhand, självklart med branschens bästa marknadsföring?

    Välkommen att kontakta oss redan idag, så berättar vi mer.


    Lyckat! Ditt meddelande har skickats. Tack för din kontakt och ditt förtroende. Vi återkommer till dig så snart som möjligt.

    Please amend the following issues: